Dziś poznamy Mistrza. Polska zdobędzie brązowy medal?


To już dziś! W niedzielny wieczór dowiemy się, która drużyna zdobędzie Mistrzostwo Europy, której przypadnie medal srebrny, a której brązowy. Oczy polskich kibiców skierowane są na mecz Polska – Rosja i szanse biało-czerwonych na zostanie – drugi raz z rzędu – trzecią siłą na Starym Kontynencie. Ten mecz rozpocznie się o godzinie 17:30, a o 20:00 wielki finał Mistrzostw Europy Amp Futbol Kraków 2021 i starcie Turcja – Hiszpania. Oba spotkania zostaną rozegrane na stadionie Cracovii. Wstęp bezpłatny.

Polska o miano trzeciej drużyny Europy zagra z Rosją, która w sobotnim półfinale zaciekle walczyła z Turcją, ale ostatecznie przegrała 2:5.

Półfinałowe spotkanie Polska – Rosja zostanie rozegrane już w najbliższą niedzielę, 19 września, o godzinie 17:30 na stadionie Cracovii przy ulicy Kałuży 1.

Darmowe wejściówki na ten mecz będzie można odbierać w kasach Punktu Obsługi Kibica przy stadionie. Ich dystrybucja ruszy już o godzinie 15:30.

W ten sam sposób będzie można dostać się na mecz finałowy Turcja – Hiszpania, który rozpocznie się o godzinie 20:00. Uwaga: bilety na mecz Polska – Rosja obowiązują także na spotkanie finałowe.

Terminarz niedzielnych meczów:
9:00 Belgia – Izrael (o 13. miejsce, stadion Garbarni)
11:00 Ukraina – Gruzja (o 11. miejsce, stadion Garbarni)
11:30 Grecja – Niemcy (o 9. miejsce, stadion Garbarni)
13:00 Francja – Irlandia (o 7. miejsce, stadion Garbarni)
13:30 Anglia – Włochy (o 5. miejsce, stadion Garbarni)
17:30 Polska – Rosja (o 3. miejsce, stadion Cracovii)
20:00 Hiszpania – Turcja (finał, stadion Cracovii)

Sponsorzy i partnerzy

Miasto Gospodarz:
Sponsor główny:
Sponsorzy:
Projekt współfinansują:
Partnerzy:
Organizatorzy: