Obiekty

Obiekty

Stadion Miejski Cracovii

Józefa Kałuży 1, Kraków

Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego mieści się przy ul. Józefa Kałuży 1. Obiekt, który bez wątpienia należy do pereł nowoczesnej architektury sportowej, może pomieścić ponad 15 tys. widzów. Stadion jest w pełni zadaszony i zaprojektowany w taki sposób, aby w każdym jego miejscu, w komfortowych warunkach, móc przeżywać piłkarskie emocje.

Stadion spełnia wszystkie wymagania kategorii 3 UEFA. Obiekt spełnia też większość wymagań z wyższej kategorii Elite, dzięki czemu w czerwcu 2017 roku został tu rozegrany finał młodzieżowych mistrzostw Europy.


Stadion Garbarni

Rydlówka 23, Kraków

Stadion Garbarni przy ul. Rydlówka został oddany do użytku w 1990 roku. Do dyspozycji piłkarzy są dwa pełnowymiarowe boiska trawiaste i jedno boisko ze sztuczną murawą. Trybuny stadionu Garbarni są wyposażone w ławki z miejscami siedzącymi dla około 1000 widzów.


Stadion Prądniczanki

Św. Andrzeja Boboli 1, Kraków

Stadion Miejski im. Władysława Kawuli znajduje się przy ul. św.Andrzeja Boboli 5. Stadion został zmodernizowany w 2018 roku a na co dzień jest domem Klubu Sportowego Prądniczanka Kraków. Stadion może pomieścić 1224 widzów na w pełni zadaszonych trybunach. Sztuczna murawa z atestami FIFA i UEFA, sztuczne oświetlenie i infrastruktura stadionowa spełniają wymogi licencyjne PZPN dla klubów II ligi.

Ten kameralny stadion gościł już piłkarzy reprezentacji Polski ampfutbolu. W czerwcu 2018 Polski zespół zmierzył się na tym obiekcie z reprezentacją Irlandii. 

Sponsorzy i partnerzy

Miasto Gospodarz:
Sponsor główny:
Sponsorzy:
Projekt współfinansują:
Partnerzy:
Organizatorzy: