Znamy szczegółowy terminarz Amp Futbol Euro

Czternaście europejskich drużyn wchodzi w decydującą fazę przygotowań do wrześniowych Mistrzostw Europy Amp Futbol Kraków 2021. Zespoły już od dawna wiedziały, z kim spotkają się w grupie, a teraz znają już dokładne terminy poszczególnych meczów oraz ich lokalizacje.

Ampfutbolowe EURO startuje już 12 września o godzinie 18:00. To właśnie wtedy na stadionie Cracovii reprezentacja Polski zmierzy się z Ukrainą w meczu otwarcia europejskiego czempionatu. Będzie to jedyne spotkanie tego dnia.

Dzień później rywalizację zaczynają nie tylko grupowi rywale Polaków i Ukraińców, a więc drużyny Izraela i Hiszpanii, ale także osiem kolejnych ekip. Łącznie 13 września odbędzie się pięć spotkań, wszystkie na obiektach Garbarni.

W kolejnych dwóch dniach swoje mecze zagrają wszyscy uczestnicy Mistrzostw. Wtedy też poznamy pary ćwierćfinałowe, a także te drużyny, które będą rywalizować o miejsca 9-14.

Czwartek, 16 września, będzie dniem wolnym, a faza pucharowa rozpocznie się już dzień później, gdy zostaną rozegrane m.in. ćwierćfinały. Ostatnie dwa dni Mistrzostw – 18 i 19 września – to spotkania decydujące o końcowych miejscach poszczególnych drużyn.

Mistrzostwa Europy Amp Futbol Kraków 2021 zakończy mecz finałowy, który zostanie rozegrany 19 września (niedziela) o godzinie 20:00 na stadionie Cracovii przy ul. Józefa Kałuży 1.

Cały terminarz Mistrzostw Europy Amp Futbol Kraków 2021 można znaleźć [W TYM MIEJSCU].

Sponsorzy i partnerzy

Miasto Gospodarz:
Sponsor główny:
Sponsorzy:
Projekt współfinansują:
Partnerzy:
Organizatorzy: