Zaczynamy walkę o półfinały! Polacy grają z Francuzami

Czwartek był dniem wolnym dla 14 reprezentacji uczestniczących w Mistrzostwach Europy Amp Futbol Kraków 2021. Ampfutboliści podładowali akumulatory i już dziś wracają do rywalizacji, by rozegrać 4 ćwierćfinały oraz 2 mecze o miejsca 9-14. Reprezentacja Polski zmierzy się na stadionie Prądniczanki z Francją, a stawką będzie awans do półfinału.

Ćwierćfinał pomiędzy reprezentacjami Polski i Francji rozpocznie się o godzinie 17:00, ale już od 15:00 będzie można odbierać darmowe wejściówki uprawniające do wejścia na teren stadionu. Specjalny punkt biletowy będzie zlokalizowany na rogu Alei 29 Listopada oraz ulicy Boboli. Bramy stadionu otworzą się o godzinie 15:45.

Jednocześnie informujemy, że z uwagi na niewielką pojemność stadionu Prądniczanki, liczba biletów na ten mecz jest MOCNO OGRANICZONA.

W przypadku awansu “biało-czerwonych”, półfinał z ich udziałem i zwycięzcą pary Anglia – Hiszpania odbędzie się w sobotę o godzinie 15:00 na stadionie Cracovii.

Pozostałe mecze dzisiejszego dnia zostaną rozegrane na obiektach Garbarni Kraków. Plan dzisiejszych gier przedstawia się następująco:

STADION GARBARNI (wejście od strony ulicy Konopnickiej)

Miejsca 9-14 Izrael – Grecja 10:00

Ćwierćfinał: Rosja – Włochy 11:00

Miejsca 9-14 Belgia – Gruzja 12:30

Ćwierćfinał: Turcja – Irlandia 13:00

Ćwierćfinał: Anglia – Hiszpania 15:00

STADION PRĄDNICZANKI (wejście od strony ulicy Boboli)

Ćwierćfinał: Polska – Franca 17:00Sponsorzy i partnerzy

Miasto Gospodarz:
Sponsor główny:
Sponsorzy:
Projekt współfinansują:
Partnerzy:
Organizatorzy: