Zaczynamy półfinały! Polacy grają o awans z Francuzami [AKTUALIZACJA]

Czwartek był dniem wolnym dla wszystkich 14 reprezentacji biorących udział w Mistrzostwach Europy Amp Futbol Kraków 2021, ale już dziś wraca rywalizacja i walka o półfinały. W jednym z czterech zaplanowanych na dziś ćwierćfinałów Polska zagra na stadionie Prądniczanki z Francją.

Spotkanie ćwierćfinałowe pomiędzy reprezentacjami Polski i Francji rozpocznie się o godzinie 17:00, ale już od 15:00 będzie można odbierać darmowe wejściówki uprawniające do wejścia na teren stadionu. Specjalny punkt biletowy będzie zlokalizowany na rogu Alei 29 Listopada oraz ulicy Boboli. Bramy stadionu otworzą się o godzinie 15:45.

Jednocześnie informujemy, że z uwagi na niewielką pojemność stadionu Prądniczanki, liczba biletów na ten mecz jest MOCNO OGRANICZONA.

W przypadku awansu reprezentacji Polski, półfinał z udziałem “biało-czerwonych” i zwycięzcą pary Anglia – Hiszpania odbędzie się w sobotę (18.09) o godzinie 15:00 na stadionie Cracovii.

Z uwagi na intensywne opady deszczu, modyfikacji uległy godziny oraz lokalizacje niektórych dzisiejszych meczów. Plan dzisiejszych gier przedstawia się następująco:

OBIEKTY GARBARNI (wejście od strony ulicy Konopnickiej)

Miejsca 9-14 IZRAEL – GRECJA 10:00

Ćwierćfinał: ROSJA – WŁOCHY 11:30

Ćwierćfinał: TURCJA – IRLANDIA 13:00

STADION PRĄDNICZANKI (wejście od strony ulicy Boboli)

Miejsca 9-14: BELGIA – GRUZJA 12:30

Ćwierćfinał: ANGLIA – HISZPANIA 14:30

Ćwierćfinał: POLSKA – FRANCJA 17:00

Sponsorzy i partnerzy

Miasto Gospodarz:
Sponsor główny:
Sponsorzy:
Projekt współfinansują:
Partnerzy:
Organizatorzy: