Bilety

Bilety

INFORMACJE O DARMOWYCH WEJŚCIÓWKACH NA MISTRZOSTWA EUROPY AMP FUTBOL KRAKÓW 2021

Mistrzostwa Europy Amp Futbol Kraków 2021 to wydarzenie wyjątkowe, dlatego też chcemy, by było ono dostępne dla wszystkich i by jak najwięcej osób mogło wziąć udział w tym święcie europejskiej piłki nożnej.

Trzy krakowskie areny gościć będą reprezentacje, które pod Wawel przyjadą nie tylko po cenne międzynarodowe doświadczenie, ale przede wszystkim po medale Mistrzostw Europy. Główne spotkania turnieju – mecz otwarcia, półfinały, mecz o 3. miejsce oraz finał – zostaną rozegrane na stadionie Cracovii, dwa mecze grupowe z udziałem reprezentacji Polski, a także jedno spotkanie ćwierćfinałowe odbędą się na obiekcie Prądniczanki (ul. Boboli 5), z kolei wszystkie pozostałe starcia toczyć się będą na obiektach Garbarni przy ulicy Rydlówka 23.

Ważną informacją dla kibiców jest fakt, że wejście na WSZYSTKIE mecze Mistrzostw Europy będzie DARMOWE.

Jednocześnie informujemy, że na spotkania rozgrywane na stadionach Cracovii oraz Prądniczanki będą obowiązywały specjalne DARMOWE WEJŚCIÓWKI, które będzie trzeba odebrać w dniu meczów w dedykowanych do tego punktach odbioru przy obu obiektach. Punkty zostaną otwarte na 2 godziny przed rozpoczęciem każdego ze spotkań.

WAŻNE: Ilość ww. wejściówek będzie ograniczona w zależności od pojemności danego stadionu, jak również sytuacji pandemicznej obowiązującej w tym czasie w naszym kraju.

Sponsorzy i partnerzy

Miasto Gospodarz:
Sponsor główny:
Sponsorzy:
Projekt współfinansują:
Partnerzy:
Organizatorzy: